بررسی تخصصی

عرضه آیفون 14 پرو در آستانه تعطیلات به شدت محدود است، اما سایر محصولات موجود است

با نزدیک‌تر شدن به تعطیلات، عرضه مدل‌های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس به شدت محدود شده و بعید است که تقاضای تعطیلات در ایالات متحده را برآورده کند. از سوی دیگر، چندین محصول دیگر، از جمله iPads، Macs، مدل‌های پایین‌تر آیفون، AirPods و غیره برای مشتریانی که در تعطیلات امسال خرید می‌کنند، در دسترس هستند.


همانطور که ماه گذشته گزارش دادیم، محدودیت های عرضه و محدودیت های مداوم در کارخانه های تولید اپل به این معنی است که عرضه آیفون 14 پرو به شدت پایین خواهد بود. اپل در بیانیه‌ای مطبوعاتی ماه گذشته با تایید گزارش‌های مربوط به اختلالات، گفت: «اکنون انتظار داریم آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس کمتر از آنچه قبلاً پیش‌بینی می‌کردیم، عرضه شود و مشتریان زمان انتظار بیشتری را برای دریافت محصولات جدید خود تجربه خواهند کرد».

یک ماه بعد و نزدیک به تعطیلات، به نظر می رسد عرضه آیفون 14 پرو هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. زمان انتظار برای هر دو مدل از سری آیفون های 2022 رده بالا حدود شش هفته یک ماه پیش تعیین شده بود و اکنون حدود سه هفته تعیین شده است. در حالی که به نظر می رسد وضعیت تا حدودی در حال بهبود است، مدت زمان انتظار سه هفته ای، آیفون 14 پرو را برای مشتریانی که به دنبال خرید آن در تعطیلات هستند، از دسترس خارج می کند.

در حالی که ممکن است در این فصل تعطیلات نتوانید آیفون 14 پرو را برای یکی از عزیزانتان سفارش دهید و دریافت کنید، بقیه محصولات اپل همچنان در عرضه کافی هستند. به عنوان مثال، طبق گفته فروشگاه آنلاین اپل، آیفون 14 و آیفون 14 پلاس رده پایین‌تر و نسل سوم ایرپاد و ایرپاد پرو، آی‌پد نسل 10 جدید، آی‌پدهای نسل دهم و مک‌های خاص، تخمین زده می‌شود که ظرف چند روز آینده به دست مشتریان برسند. ، Apple Watch و HomePod mini.

مقایسه دوربین: آیفون 14 پرو مکس در مقابل آیفون 13 پرو مکس
>

برای اطلاعات به روز بیشتر در مورد در دسترس بودن و تاریخ تحویل، حتما وب سایت اپل را بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا