بررسی تخصصی

Nanoleaf کیت 4 بعدی Lightstrip و شش ضلعی های فوق العاده سیاه را معرفی کرد

Nanoleaf امروز از راه‌اندازی پیش‌سفارش برای چندین محصول جدید، از جمله پنل‌های نور جدید و کیت 4D Screen Mirroring و Lightstrip که در CES معرفی شد، خبر داد.

کیت نانو برگ 4d
Nanoleaf 4D یک نوار نور و تنظیم دوربین است که برای ارائه نور پس زمینه برای تلویزیون یا صفحه نمایش شما که با محتوای روی صفحه نمایش مطابقت دارد، طراحی شده است. یک نوار نوری نانولیف وجود دارد که به پشت تلویزیون متصل می‌شود و با دوربینی که برای تشخیص رنگ‌ها به سمت صفحه نمایشگر قرار دارد، متصل می‌شود.

این دوربین می‌تواند سایه‌های مختلف نمایشگر را ثبت کند و آنها را در زمان واقعی با نوار نوری گرادیان پشت آن همگام‌سازی کند. Nanoleaf می‌گوید که این راه‌اندازی به منظور ارائه یک «اثر 4 بعدی واقعی» است که محتوا را فراتر از تلویزیون گسترش می‌دهد. این دوربین فیلم را ضبط نمی کند و فقط برای همگام سازی رنگ استفاده می شود، به علاوه یک پوشش حفظ حریم خصوصی برای کسانی که نگران هستند وجود دارد.

دوربین نانو برگ 4 بعدی
چهار حالت آینه ای از درخشش ظریف محیط تا تطبیق مستقیم با صفحه تلویزیون وجود دارد، و حالت های آینه صفحه را می توان با Rhythm Music Sync ترکیب کرد تا رنگ های روی صفحه نمایش را منعکس کند و در عین حال به موسیقی متن یا جلوه های درون بازی واکنش نشان دهد.

ویژگی Sync+ Nanoleaf به آینه‌کاری صفحه اجازه می‌دهد تا با نوار نوری موجود و همچنین سایر محصولات نورپردازی Nanoleaf برای یک “تجربه بصری فراگیر” کار کند. حداکثر 50 دستگاه Nanoleaf RGB را می توان متصل کرد، از جمله پانل های نور Nanoleaf.

یک مشارکت Nanoleaf x Overwolf برای گیمرها وجود دارد که امکان همگام‌سازی واکنش‌های نوری بی‌درنگ با رویدادهای درون بازی را فراهم می‌کند و یک پالت رنگ قابل تنظیم در دسترس است. قابلیت Overwolf برای عناوینی که شامل Apex Legends، Call of Duty و Dota می‌شوند در دسترس است و در تمامی تنظیمات Nanoleaf RGB کار می‌کند. Overwolf را می توان با برنامه Nanoleaf Desktop از امروز راه اندازی کرد.

Nanoleaf امروز همچنین از راه اندازی آتی Ultra Black Shapes Hexagons خبر داد که پنل های روشنی هستند که دارای پوشش مشکی 360 درجه برای مطابقت با دکوراسیون تیره تر هستند. شش ضلعی های فوق العاده مشکی مشابه شش ضلعی های استاندارد هستند، اما در صورت خاموش شدن به جای سفید، سیاه هستند.

شش ضلعی سیاه نانو برگ
هم Nanoleaf 4D و هم Ultra Black Hexagons با اپلیکیشن Nanoleaf یا HomeKit کار می کنند. اواخر امسال، به‌روزرسانی Matter برای بهبود سازگاری در پلتفرم‌های خانه هوشمند راه‌اندازی می‌شود.

کیت آینه و نوار نوری صفحه نمایش 4 بعدی Nanoleaf را می توان امروز از Nanoleaf پیش خرید کرد. دو طول موجود است که نوار نوری 65 اینچی با قیمت 100 دلار و نوار نوری 85 اینچی با قیمت 120 دلار است. این دوربین همچنین به صورت مستقل با قیمت 80 دلار در دسترس است. انتظار می‌رود این کیت‌ها در اواسط جولای ارسال شوند و مشتریانی که تا ۲۸ ژوئن پیش‌سفارش کنند، یک کارت هدیه ۲۰ دلاری Nanoleaf دریافت خواهند کرد.

Nanoleaf Ultra Black Hexagons نیز امروز برای پیش خرید از Nanoleaf با یک کیت نه تکه با قیمت 220 دلار در دسترس است. سفارشات در اواخر جولای ارسال می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا