بررسی تخصصی

سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس کار می کند، تعداد مشترکین ایالات متحده افزایش می یابد

نتفلیکس در ماه می شروع به سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور در ایالات متحده کرد و طبق داده های مشترکین که امروز توسط شرکت تحلیلی Antenna به اشتراک گذاشته شد، این تصمیم به نفع این شرکت عمل کرده است. روزنامه وال استریت).

نتفلیکس کوچکتر 2
درست پس از پایان دادن به اشتراک گذاری رمز عبور چند خانواری در ایالات متحده، میانگین ثبت نام روزانه در نتفلیکس به 73 هزار نفر در روز رسید که 102 درصد نسبت به میانگین 60 روزه قبلی افزایش داشت. نتفلیکس نزدیک به 100000 ثبت نام روزانه را در 26 و 27 مه شاهد بود که حتی در دوره های قرنطینه COVID، ثبت نام ها را شکست داد.

نتفلیکس پس از تغییر سیاست شاهد افزایش لغو اشتراک بود، اما تعداد افرادی که لغو اشتراک کردند، از تعداد ثبت نام‌های جدیدی که شرکت دریافت کرد، پیشی نگرفت. آنتن می گوید نسبت ثبت نام به لغو از 23 می 25.6 درصد نسبت به دوره 60 روزه قبل افزایش یافته است.

به گفته نتفلیکس، بیش از 100 میلیون خانوار حساب های اشتراکی داشتند که بر توانایی آن برای “سرمایه گذاری و بهبود نتفلیکس” برای اعضای پولی تاثیر گذاشت. این شرکت گفت که انتظار دارد واکنش‌های لغو در ایالات متحده وجود داشته باشد، اما بر اساس عرضه قبلی در سایر کشورها، تغییر سیاست منجر به تسریع در رشد درآمد و پایه اعضا خواهد شد.

نتفلیکس دیگر به مشترکین اجازه نمی دهد رمز عبور را با افرادی که در یک مکان زندگی نمی کنند به اشتراک بگذارند. کاربران نتفلیکس ملزم به ایجاد یک مکان اصلی هستند و مشترکینی که در جای دیگری زندگی می کنند نمی توانند از این حساب استفاده کنند. برای سفر یا خانه های دوم هزینه هایی وجود دارد، اما نتفلیکس اکنون از آدرس IP و سایر اطلاعات برای محدود کردن استفاده چند خانوار استفاده می کند.

کاربران Netflix می توانند 7.99 دلار اضافی در ماه بپردازند تا به یک عضو اضافی اجازه دهند از یک حساب Netflix استاندارد یا Premium خارج از مکان اصلی استفاده کنند و حداکثر دو نفر دیگر می توانند اضافه شوند (فقط طرح Premium).

هزینه اضافی برای هر فرد یک نمایه، توصیه های شخصی، ورود به سیستم و رمز عبور ارائه می دهد. روش دیگر، یک فرآیند انتقال پروفایل وجود دارد که به کسانی که قبلاً به صورت رایگان از نتفلیکس استفاده می کردند، اجازه می دهد تا حساب های پولی خود را ایجاد کنند.

قیمت نتفلیکس از 6.99 دلار در ماه برای طرح با تبلیغات شروع می شود. یک طرح اولیه بدون تبلیغات، دسترسی در یک دستگاه در یک زمان، و پخش جریانی HD 720p 9.99 دلار در ماه قیمت دارد. قیمت استاندارد پلن با استریم 1080p و دسترسی به دو دستگاه در یک زمان، 15.49 دلار در ماه است و طرح 4K Netflix با پشتیبانی از تماشای همزمان در چهار دستگاه، 19.99 دلار در ماه قیمت دارد.

توجه داشته باشید که در حالی که برنامه‌های استاندارد و پریمیوم امکان تماشای همزمان دو تا چهار دستگاه را فراهم می‌کنند، سیاست جدید نتفلیکس این است که همه آن دستگاه‌ها باید در یک مکان خانگی باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا