بررسی تخصصی

نسخه جدید هوم پاد اورجینال برای بازگشت در سال آینده

به گفته مارک گورمن، اپل احتمالاً سال آینده جانشینی برای هوم پاد اصلی عرضه خواهد کرد که دارای صفحه نمایش جدیدی در بالای صفحه است که از تعاملات لمسی جدید پشتیبانی می کند.

نسخه جدید هوم پاد اورجینال برای بازگشت در سال آینده
در آخرین ویرایش خبرنامه Power On خود، بلومبرگ روزنامه‌نگار می‌گوید که این اسپیکر هوشمند دارای اندازه و کیفیت صدای مشابه با هوم پاد اصلی است که اکنون تولید نشده است و از تراشه سری 8 اپل واچ آینده، یعنی پردازنده S8 قدرت می‌گیرد.

هوم پاد با کد B620 از همان تراشه اس 8 استفاده می کند و از نظر اندازه و عملکرد صوتی به جای هوم پاد مینی جدید به هوم پاد اصلی نزدیک تر خواهد بود. هوم پاد جدید یک صفحه نمایش به روز شده در بالا خواهد داشت و حتی صحبت هایی در مورد عملکرد چند لمسی وجود دارد.

به گفته گورمن، تراشه اس 8 در هوم پاد جدید دارای همان مشخصات تراشه اس 7 خواهد بود که همان اس 6 مورد استفاده در اپل واچ سری 6 2020 بود. برای زمینه، هوم پاد مینی فعلی از تراشه S5 استفاده می کند. با اپل واچ سری 5 معرفی شد.

در سال 2021، Gurman گزارش داد که اپل برنامه های خود را برای جانشین مستقیم هوم پاد که در ابتدا قرار بود در سال 2022 عرضه شود کنار گذاشته است. از آن زمان، Gurman گزارش داده است که اپل در حال کار بر روی مدل های جدید هوم پاد با نمایشگر و دوربین برای رقابت با هوم پادهای مشابه است. از آمازون اکو شو و پورتال فیس بوک، هر چند که در حال حاضر مانند یک دستگاه متفاوت به نظر می رسد.

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل اخیرا ادعا کرد که اپل در حال کار بر روی نسخه به روز شده هوم پاد است که می تواند در سه ماهه چهارم سال 2022 یا سه ماهه اول 2023 عرضه شود. کو هشدار داد که “ممکن است در طراحی سخت افزار نوآوری زیادی در مقایسه با هوم پاد اصلی است، اما بعید است که طرفداران مدل متوقف شده را نگران کند.

هوم پاد اصلی در سال 2017 معرفی شد و اولین اقدام اپل در بازار رقابتی اسپیکرهای هوشمند بود. اپل در مارس 2021 تولید هوم پاد را متوقف کرد تا روی هوم پاد مینی تمرکز کند و به دلیل فروش کم بود.

آخرین خبرنامه Gurman همچنین به قصد اپل برای ارائه ویژگی های صفحه نمایش همیشه روشن به مدل های آیفون 14 پرو امسال و همچنین عرضه مک مینی جدید با تراشه M2 Pro و تلویزیون اپل جدید با تراشه A14 اشاره کرده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا