بررسی تخصصی

هیچ برنامه ای برای عرضه گوشی هوشمند جدید در ایالات متحده برای استفاده از آیفون اپل وجود ندارد

بر اساس گزارش جدیدی که امروز منتشر شد، شرکت فناوری Nothing مستقر در بریتانیا قصد دارد یک گوشی هوشمند جدید در ایالات متحده برای رقابت مستقیم با آیفون اپل عرضه کند.

گوشی هیچی 2
در مصاحبه با CNBCکارل پی، مدیرعامل Nothing گفت که این استارت آپ در حال “گفتگوهای اولیه” با اپراتورهای تلفن همراه آمریکایی در مورد راه اندازی یک تلفن جدید در ایالات متحده است، اما او از نام بردن هیچ یک از اپراتورها خودداری کرد.

هیچ چیز در ماه ژوئیه تلفن هوشمند Phone 1 خود را در بیش از 40 بازار از جمله بریتانیا، ژاپن، هند و کشورهای اروپای اصلی عرضه نکرد. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای عرضه گسترده تلفن 1 در ایالات متحده ندارد.

پی در مصاحبه‌ای با CNBC توضیح داد: «دلیل اینکه چرا ما در ایالات متحده راه‌اندازی نکردیم این است که شما به پشتیبانی فنی زیادی نیاز دارید تا از همه اپراتورها و سفارشی‌سازی‌های منحصربه‌فرد آنها که باید در بالای اندروید انجام دهند، پشتیبانی کنید. . ما احساس می کردیم که قبلاً آماده نبودیم.»

این کارآفرین چینی-سوئدی گفت: “اکنون ما در حال مذاکره با برخی از اپراتورها در ایالات متحده هستیم تا به طور بالقوه یک محصول آینده را در آنجا عرضه کنیم.”

پی همچنین اذعان کرد که رقابت شرکتش با اپل در زمین خود آسان نخواهد بود. او گفت: “یک چالش با اندروید وجود دارد که در آن iOS هر روز بیشتر و بیشتر می شود. آنها قفل بسیار قوی با iMessage، با AirDrop، به ویژه در میان Gen Z دارند. بنابراین این یک نگرانی فزاینده برای من است.”

پی افزود: «ممکن است زمانی فرا برسد که اپل 80 درصد کل بازار را در اختیار داشته باشد و فضای کافی برای ادامه بازی برای تولیدکنندگان مبتنی بر اندروید باقی نماند.

هیچ چیزی تا به امروز بیش از 1 میلیون محصول را در سراسر جهان فروخته است، با هدفون Ear (1) آن 600000 دستگاه و تلفن (1) به 500000 محموله رسیده است.

این شرکت انتظار دارد که درآمدهایش در سال 2022 بیش از ده برابر شود – از حدود 20 میلیون دلار در سال 2021 به حدود 250 میلیون دلار در سال جاری، بر اساس ارقام به اشتراک گذاشته شده با CNBC. با این حال، شرکت همچنان در حال از دست دادن پول است، که پی می گوید تا حدی به دلیل تبادل ارز خارجی است.

ما مقدار زیادی از COG های خود را پرداخت می کنیم [cost of goods sold] به دلار آمریکا، اما ما به پوند، یورو، روپیه هند پول در می آوریم – بنابراین همه چیز در برابر دلار کاهش یافته است. پی گفت: “هدف این است که در سال 2024 سودآور باشیم.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا