بررسی تخصصی

چراغ‌های رنگی فیلیپس برای دریافت ویژگی متعادل‌کننده روشنایی جدید و کنترل‌های خودکار اضافی

شرکت نورپردازی Signify ویژگی جدیدی را برای اپلیکیشن Philips Hue اعلام کرده است که هدف آن کنترل بهتر روشنایی در خانه به کاربران و همچنین به‌روزرسانی اتوماسیون پل Hue است که تفاوت‌های ظریف بیشتری را برای محرک‌های حسگر حرکتی به ارمغان می‌آورد.

نوار نور شیب رنگ فیلیپس
چراغ‌های Philips Hue به زودی دارای یک متعادل‌کننده روشنایی خواهند بود که به کاربران اجازه می‌دهد به جای کنترل نورها به صورت گروهی، روشنایی نسبی نورهای جداگانه را در یک منطقه سرگرمی سفارشی کنند.

Signify می گوید که این ویژگی جدید به دنبال درخواست کاربران Philips Hue توسعه یافته است که می خواستند هنگام تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی یا بازی، کنترل بیشتری بر نور خود داشته باشند.

به گفته Signify، با استفاده از متعادل‌کننده روشنایی، کاربران می‌توانند «نورهایی را که لومن بالاتری دارند، کم‌تر از نورهایی با لومن پایین‌تر کم‌نور کنند»، به کاربران اجازه می‌دهد هنگام همگام‌سازی نورها با فیلم، بازی یا موسیقی، آنچه را که در کانون توجه است انتخاب کنند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی آتی پل Philips Hue به کاربران این امکان را می‌دهد تا کنترل بیشتری بر اتوماسیون روشنایی که توسط سنسورهای حرکتی ایجاد می‌شود، داشته باشند.

در حال حاضر، سنسورهای حرکت Philips Hue از دو شکاف زمانی برای خودکارسازی شرایط نوری – در روز و شب – پشتیبانی می‌کنند، بنابراین کاربران می‌توانند به عنوان مثال یک نور روشن را برای روشن شدن در روز و یک نور سطح پایین در شب تنظیم کنند.

با به‌روزرسانی آینده Hue Bridge، کاربران می‌توانند شرایط نور را با استفاده از مجموعا 10 شکاف زمانی شخصی‌سازی کنند که امکان تنظیمات مختلف در طول روز را فراهم می‌کند. صحنه نور طبیعی را نیز می توان به عنوان بخشی از این شکاف های زمانی برای تقلید از خورشید در طول روز انتخاب کرد.

Signify می گوید که هم ویژگی متعادل کننده روشنایی برای برنامه Hue و هم پیشرفت های اتوماسیون پل Hue قرار است اواخر تابستان امسال راه اندازی شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا