بررسی تخصصی

Philips Hue Line چراغ ها و لوازم جانبی جدید سازگار با HomeKit را به دست می آورد

شرکت فیلیپس Hue Signify امروز از راه اندازی چندین چراغ جدید مجهز به HomeKit و یک سوئیچ هوشمند جدید خبر داد. برخی از چراغ های جدید از امروز در دسترس هستند، در حالی که برخی دیگر اواخر تابستان امسال راه اندازی می شوند.

چراغ رومیزی رنگی
چراغ رومیزی قابل حمل Philips Hue Go جدید با باتری کار می کند و می توان از آن در داخل یا خارج از منزل استفاده کرد. این لامپ، که ارتقاء یافته Hue Go موجود است، دارای یک دستگیره سیلیکونی است، بنابراین حمل آن در جایی که به نور نیاز دارید ساده است، و باتری تا 48 ساعت قبل از شارژ شدن با پایه شارژ ارائه شده، دوام می آورد. صحنه های از پیش تعیین شده داخلی وجود دارد که می توانید بدون استفاده از برنامه از آنها عبور کنید.

Signify لامپ Philips Hue Signe را در یک گزینه بلوط جدید عرضه می کند، و نسل های جدیدی از Hue White و Color Ambiance downlight (از چندین رنگ پشتیبانی می کند) و White Ambiance downlight (فقط سفید) وجود دارد. نور پایین سفید و رنگی دارای خروجی لومن تا 1100 است، در حالی که نور پایین سفید تا 850 لومن را ارائه می دهد. همچنین در حال حاضر دو اندازه از چراغ های هوشمند فرورفته وجود دارد و برای اولین بار در بسته های چندگانه موجود است.

علامت رنگ


برنامه Hue با سبک جدید بیدار شدن طلوع آفتاب به روز شده است، که می تواند خورشید را که در افق ظاهر می شود، تقلید کند و از نور آبی به نور نارنجی ملایم تبدیل شود. کاربران جدید Hue می‌توانند برنامه را دانلود کرده و حالت دمو را در برنامه انتخاب کنند تا نحوه بهترین استفاده از چراغ‌های Hue را بررسی کنند.

برنامه طلوع آفتاب hue


برای تکمیل چراغ های Hue، خط Philips Hue یک سوئیچ Tap Dial جدید را به دست می آورد که به چهار دکمه مجهز است. هر دکمه را می توان برای کنترل چراغ های هوشمند در حداکثر سه اتاق یا منطقه مجزا در اطراف خانه تنظیم کرد و کاربران می توانند برای انتخاب یا تنظیم هر صحنه نوری، روی دکمه ای ضربه بزنند. صفحه دارای کنترل داخلی کم نور است و می توان آن را در رنگ های سیاه یا سفید خریداری کرد.

سوئیچ ضربه ای رنگی


Philips Hue Go قرار است در پایان تابستان با قیمت 160 دلار در دسترس باشد، در حالی که لامپ Hue Signe در بلوط در اواسط جولای با قیمت 350 دلار در دسترس خواهد بود. داون لایت Hue White و Color با قیمت 60 دلار و داون لایت White ambiance با قیمت 50 دلار از امروز در دسترس هستند. کلید شماره گیری ضربه ای Hue نیز امروز با قیمت 50 دلار در دسترس است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا