بررسی تخصصی

ادغام برنامه جدید هوشمندانه پورشه به شما امکان می دهد تا قبل از اصلاح نسل بعدی اپل، عملکردهای خودرو را از CarPlay کنترل کنید.

پورشه امروز یک برنامه به روز شده My Porsche را معرفی کرد که قابلیت های جدید خودرو را به تجربه CarPlay در خودروهای پورشه اضافه می کند. با ادغام اپلیکیشن، عملکردهای صوتی، آب و هوا، راحتی، روشنایی و سرگرمی را می توان به طور مستقیم در CarPlay کنترل کرد.

کارپلی پورشه
به گفته پورشه، صاحبان خودرو می‌توانند از ویژگی ترکیبی My Porsche App و ‌CarPlay برای انجام کارهایی مانند تغییر ایستگاه‌های رادیویی، کنترل دمای داخل خودرو و تنظیم نور استفاده کنند. مدل خودرو از طریق CarPlay نشان داده می‌شود و حالت‌های سلامتی مانند «ریلکس»، «گرم کردن» و «رفرش» وجود دارد که می‌توان با استفاده از ویژگی اقدامات سریع CarPlay فعال کرد.

تمام عملکردهای موجود خودرو را می توان با استفاده از دستورات صوتی Siri برای تنظیمات هندزفری هنگام رانندگی کنترل کرد.

دارندگان پورشه می‌توانند این ویژگی را با اسکن یک کد QR نمایش داده شده در PCM فعال کنند و عملکردهای جدید CarPlay در حین توسعه در اختیار دارندگان پورشه قرار خواهند گرفت. اولین وسیله نقلیه ای که از برنامه جدید My Porsche و ادغام CarPlay پشتیبانی می کند، Porsche Cayenne است که اکنون در دسترس است. برنامه به روز شده در آینده برای خطوط مدل دیگر عرضه خواهد شد.

توجه داشته باشید که در حالی که پورشه از یک ادغام برنامه هوشمندانه برای کنترل عملکرد خودرو از طریق CarPlay استفاده می کند، این تجربه نسل بعدی CarPlay نیست که اپل در حال توسعه دارد.

اپل سال گذشته پیش‌نمایش طیفی از عملکردهای جدید CarPlay را ارائه کرد که در دست ساخت هستند، از جمله پشتیبانی از چند صفحه و کنترل‌های CarPlay برای عملکردهای خودرو. نسل بعدی CarPlay فقط در خودروهای جدید در دسترس خواهد بود و انتظار می‌رود اولین خودروهایی که از تجربه به‌روز شده CarPlay پشتیبانی می‌کنند اواخر سال جاری میلادی باشند.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا