بررسی تخصصی

نشت بسته‌بندی خرده‌فروشی Sony WH-1000XM5 طراحی مجدد هدفون را تأیید کرد [Update: May 12 Launch Date, $399 RRP Rumored]

تصاویر بسته‌بندی خرده‌فروشی نسل بعدی هدفون WH-1000XM5 سونی به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که طراحی جدید شایعه شده اخیر را تایید می‌کند و نشان می‌دهد که عرضه آن ممکن است دور از دسترس نباشد.

سونی wh 1000xm53
این عکس‌ها که در ابتدا در یک Subreddit سونی به اشتراک گذاشته شدند، تصاویر روی جعبه را نشان می‌دهند که طراحی مجدد شایعه شده را تأیید می‌کنند، و جایگزین بازوهای پوشانده‌ای که روی 1000XM4 می‌چرخند، با یک بازوی آشکار که یک نقطه تماس در گوشواره‌ها دارد، که کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند، می‌دهند. نسل قبلی.

سونی wh 1000xm51


با این حال، این تصاویر یک جنبه از شایعات را زیر سوال می برد. ماه گذشته، مستقر در آلمان تکنیک نیوز گزارش داد که یک منبع خرده فروشی ناشناس پیشنهاد کرده است که WH-1000XM5 عمر باتری تا 40 ساعت با حذف فعال نویز دارد که 10 ساعت بیشتر از XM4 است. جزئیات در لیست جعبه با وجود 30 ساعت عمر باتری.

سونی wh 1000xm52


یکی از توضیحات احتمالی این است که 30 ساعت مربوط به حذف نویز در زمانی است که فناوری کدگذاری صوتی Hi-Res LDAC سونی فعال است، و زمانی که LDAC فعال نیست این زمان به 40 ساعت افزایش می‌یابد، اما این فقط حدس و گمان است. از طرف دیگر، سونی ممکن است تصمیم گرفته باشد که ظرفیت باتری را کاهش دهد تا وزن کلی را کاهش دهد و در عین حال عمر باتری را به دلیل اجزای کارآمدتر حفظ کند، اما باز هم تا زمانی که محصول عرضه نشود، مطمئناً نمی‌دانیم.

زمان وقوع آن مشخص نیست، اما با توجه به اینکه به نظر می رسد بسته بندی خرده فروشی با واحدهای احتمالی در حال حاضر در طبیعت نهایی شده است، نشان می دهد که آنها می توانند زودتر در دسترس قرار گیرند. گفته می‌شود که تاریخ محرمانه ماندن کوتاه‌مدت پرونده‌های FCC هدفون در ۸ اوت به پایان می‌رسد، اما XM5 همیشه می‌تواند زودتر عرضه شود. برای مرجع، سونی XM4 را در ژوئن 2021 معرفی کرد.

wh1000xm5 13


قابل توجه، یک پست در مورد کره ای ناور وبلاگ عملکرد بهبود یافته حذف نویز و سونیک هدفون های جدید را دو برابر می کند و نشان می دهد که مشکلات زنجیره تامین ممکن است قیمت بالاتری نسبت به XM4 داشته باشد که با قیمت 349 دلار به فروش می رسد. در هر صورت، ما باید به زودی همه جزئیات را بدانیم و یاد بگیریم که چگونه آنها در مقایسه با رقیب اصلی آنها، ایرپاد مکس 549 دلاری اپل، قرار دارند.

به روز رسانی: “بله” توییت کرد جان پروسر در پاسخ به این مقاله. افشاکننده یوتیوب ادعا می کند هدفون XM5 باتری 30 ساعته دارد و سونی آنها را در 12 می با قیمت 399 دلار معرفی خواهد کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا