بررسی تخصصی

استیو جابز پس از مرگ مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت کرد

استیو جابز، بنیانگذار و مدیر عامل سابق اپل، امروز پس از مرگ توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت کرد. کاخ سفید هنگام اعلام دریافت کنندگان در اوایل این هفته گفت که اختراعات جابز نحوه ارتباط جهان را تغییر داده است.

استیو جابز آیفون 4 را در دست دارد

استیو جابز (متوفی 2011) یکی از بنیانگذاران، مدیر اجرایی، و رئیس شرکت اپل، مدیرعامل پیکسار بود و نقش اصلی را در شرکت والت دیزنی داشت. بینش، تخیل و خلاقیت او منجر به اختراعاتی شد که شیوه ارتباطات جهان را تغییر داده و همچنان ادامه می‌دهد و همچنین صنایع کامپیوتر، موسیقی، فیلم و بی‌سیم را متحول کرده است.

تیم کوک، مدیر عامل اپل، جایزه جابز را در توییتر به رسمیت شناخت و گفت که او یک “روشنگر” است که دنیا را برای “آنچه می تواند باشد” می بیند.

مدال آزادی ریاست جمهوری بالاترین افتخار غیرنظامی در ایالات متحده است و به کسانی اعطا می شود که «کمک های مثال زدنی به رفاه، ارزش ها، یا امنیت ایالات متحده، صلح جهانی، یا سایر بخش های مهم اجتماعی، عمومی یا عمومی داشته باشند. تلاش های خصوصی.”

جابز در کنار سیمون بایلز، خواهر سیمون کمپل، جولیتا گارسیا، گابریل گیفوردز، فرد گری، پدر الکساندر کارلوتسوس، خضر خان، ساندرا لیندسی، جان مک کین (پس از مرگ)، دایان نش، مگان سیمپسون، آلان، مدال آزادی ریاست جمهوری را دریافت کرد. ریچارد ترومکا (پس از مرگ)، ویلما وات، دنزل واشنگتن و رائول یزاگویر.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا