بررسی تخصصی

تبلیغ کنندگان اندروید با تغییرات آتی توییتر دیگر گرفتار توییت کردن از آیفون نخواهند شد

مدیر عامل توییتر، ایلان ماسک، قصد دارد یک ویژگی توییتر را حذف کند که جزئیات مربوط به دستگاهی را که یک توییت ارسال شده است، ارائه می دهد، اطلاعاتی که در چندین سال گذشته چندین بار مروج اندروید را در آب داغ قرار داده است.

huaweiiphonetweet
ماسک صبح امروز در توییتی گفت که توییتر خطی را که «تویتر برای آیفون» یا «تویتر برای اندروید» می‌گوید حذف می‌کند، زیرا این «اتلاف فضای صفحه» است. او گفت که “هیچ کس حتی نمی داند” چرا این ویژگی در وهله اول معرفی شد.

جزئیات دستگاه چندین بار برای دستگیری کارمندانی که گوشی‌های هوشمند مبتنی بر اندروید را از آیفون خود تبلیغ می‌کنند، استفاده شده است. به عنوان مثال، در سال 2019، یکی از کارمندان هواوی سال نو را به دنبال کنندگان هواوی تبریک گفت، اما برای این کار از یک ‌آیفون استفاده کرد. اسکرین شات این توییت در فضای مجازی منتشر شد و کارمندان درگیر به دلیل ایجاد «آسیب به برند هوآوی» تنزل رتبه گرفتند.

کارمندان سامسونگ تبلیغات سامسونگ را از گوشی های آیفون توییت کرده اند چندین بار در طول سال ها، و افراد مشهور نیز دچار مشکل شده اند. به عنوان مثال، گال گدوت، بازیگر، ستایش هواوی میت 10 پرو جدید خود را خواند توییت کردن از آیفون.

مشخص نیست که چه زمانی برچسب‌های دستگاه حذف می‌شوند، اما در حال حاضر، این ویژگی همچنان پابرجاست. ماسک همچنین گفت که به کارمندان توییتر دستور داده است که bloatware های نامشخص “microservices” را خاموش کنند، زیرا “کمتر از 20٪ برای کار توییتر مورد نیاز است.”

ماسک هفته گذشته سرویس اشتراک جدید آبی 8 دلاری خود در توییتر را اجرا کرد که نشان تأییدی را ارائه می دهد که قبلاً به افراد تأیید شده محدود می شد. این منجر به هرج و مرج فوری شد و تعدادی از مردم 8 دلار برای جعل هویت شرکت ها و حساب های افراد مشهور پرداخت کردند. به عنوان مثال، Eli Lilly، سازنده انسولین، پس از اینکه یک حساب تایید شده جعل هویت شرکت و اعلام رایگان بودن انسولین، سهام خود را بیش از 4 درصد کاهش داد. شخص دیگری جعل هویت لبرون جیمز بود و اعلام کرد که در حال درخواست معامله است، در حالی که حساب دیگری جعل هویت نینتندو بود و تصویری از ماریو در حال انجام یک ژست گستاخانه را توییت کرد.

توییتر به طور موقت تأیید Twitter Blue را متوقف کرد و مردم در حال حاضر قادر به خرید اشتراک Twitter Blue نیستند. توییتر در حال بررسی یک نشان تأیید رسمی «رسمی» است و هنوز مشخص نیست که این شرکت چگونه این مشکل را حل خواهد کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا