بررسی تخصصی

Ulysses شمارشگر آمار نوشتن قابل مشاهده دائمی و جریان انتشار بهینه شده را به دست می آورد

Ulysses امروز به نسخه 26 رسید، و این به‌روزرسانی چند ویژگی خوش‌آمدگویی دیگر را به اپلیکیشن محبوب مک و iOS اضافه کرده و بهبود می‌دهد.

تقریباً تا زمانی که وجود دارد، Ulysses یک نوار کناری داشبورد را در نظر گرفته است که می‌توان آن را نشان داد، از جمله موارد دیگر، نوشتن آمار پیشرفت برگه فعلی در ویرایشگر، مانند میانگین زمان خواندن و تعداد کاراکترها و کلمات.

Ulysses شمارشگر آمار نوشتن قابل مشاهده دائمی و جریان انتشار بهینه شده را به دست می آورد
با این حال، توسعه‌دهندگان متوجه شده‌اند که گاهی اوقات بسیار مفید است که بتوانید در حین نوشتن، یک آمار خاص را برای همیشه در نظر داشته باشید، بدون اینکه داشبورد باز باشد و معدن اطلاعات آن فضای ویرایش ارزشمندی را اشغال کند. به این ترتیب، در آخرین نسخه Ulysses برای Mac، اکنون می‌توان یک آمار واحد را دقیقاً در ویرایشگر، در گوشه سمت راست بالای پنجره نمایش داد.

با کلیک بر روی “شمارگر ویرایشگر” جدید به کاربران امکان می دهد تا انتخاب کنند که چه آماری را می خواهند در زمان نوشتن به روز شده ببینند، با گزینه هایی برای زمان خواندن و شمارنده برای کلمات، کاراکترها، کاراکترهای بدون فاصله، جملات، میانگین کلمات در هر جمله، پاراگراف ها. ، خطوط و صفحات.

اولیس 262


در جای دیگر نسخه 26 برای مک و iOS، توسعه دهندگان جریان انتشار را با افزودن دکمه های اختصاصی برای دسترسی سریع به انتشار و جداسازی پیش نمایش انتشار بهینه کرده اند. علاوه بر این، برای وبلاگ‌های بیشتر پشتیبانی اضافه شده است و فرآیند راه‌اندازی حساب‌های Wordpress با استفاده از REST API مدرن ساده‌سازی شده است.

این به‌روزرسانی همچنین خرابی هنگام اشتراک‌گذاری برگه Ulysses و تأخیر احتمالی هنگام باز کردن ویرایشگر، و همچنین خرابی‌ای را که هنگام اشتراک‌گذاری برگه از Mac به iPad هنگام استفاده از Universal Control رخ می‌دهد، برطرف می‌کند.

اولیس 263


Ulysses را می توان به صورت رایگان در اپ استور و مک اپ استور دانلود کرد و نسخه 26 آن امروز برای کاربران موجود منتشر شده است. پس از یک دوره آزمایشی 14 روزه، برای باز کردن قفل برنامه در همه دستگاه ها به اشتراک نیاز است. هزینه اشتراک ماهانه 5.99 دلار است، در حالی که اشتراک سالانه 49.99 دلار است.

دانش آموزان می توانند از Ulysses با قیمت تخفیف 10.99 دلار در هر شش ماه استفاده کنند. تخفیف از داخل برنامه اعطا می شود. Ulysses همچنین در Setapp، سرویس مبتنی بر اشتراک برای برنامه های Mac ایجاد شده توسط MacPaw گنجانده شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا