بررسی تخصصی

Swag کنفرانس WWDC 2023 شامل کیف، بطری نوشیدنی، کلاه و موارد دیگر است

تنها چند ساعت با سخنرانی افتتاحیه WWDC فاصله دارد، برخی از توسعه دهندگان محتویات کیسه های اجباری کنفرانس خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. این کیسه ها هنگام ثبت نام در این رویداد به شرکت کنندگان داده می شود و معمولاً حاوی هدایای محدود اپل است.

امسال، توسعه‌دهندگان در پردیس Infinite Loop اپل ثبت‌نام کرده‌اند، جایی که کیف مشکی منقش به لوگوی WWDC 2023، همراه با فلاسک مشکی نوشیدنی، کلاه سیاه و پین‌های مینای کلکسیونی به آنها هدیه داده شده است.

اپل بسته‌های پین محبوب را در WWDC 2017 معرفی کرد و مجموعه‌هایی را با لوگوی قدیمی اپل با تم رنگین کمان، پیام تبریک مک، لوگوهای سوئیفت و متال، مکینتاش اصلی و ایموجی‌ها آغاز کرد. شرکت کنندگان همچنین یک سنجاق پرچم کشور خود را دریافت کردند.

در میان پین‌های مختلف امسال می‌توان به طرح‌های آرم اپل، توپ ساحلی چرخان مک، سفینه فضایی پردیس اپل پارک، ایموجی «صورت ذوب‌شده»، نماد برنامه Finder و موارد دیگر اشاره کرد.

MacRumors در مراسم اصلی حضور خواهد داشت و پوشش زنده این رویداد کمی بعد از ساعت 10:00 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز می شود. با MacRumors.com و ما همراه باشید حساب @MacRumorsLive در توییتر. ما همچنین یک راهنمای گردآوری کرده‌ایم که همه راه‌هایی را که می‌توانید WWDC 2023 Keynote اپل را به صورت زنده تماشا کنید، توضیح می‌دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا