بررسی تخصصی

YouTube در تلویزیون‌ها اکنون از همگام‌سازی آیفون برای دسترسی آسان‌تر به نظر دادن، لایک کردن و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند

یوتیوب امروز از راه‌اندازی یک ویژگی همگام‌سازی جدید خبر داد که به دستگاه iOS یا Android اجازه می‌دهد به تلویزیونی که دارای برنامه YouTube است متصل شود و به دستگاه متصل اجازه می‌دهد برای نظر دادن، لایک کردن ویدیوها و موارد دیگر استفاده شود.

ادغام تلفن هوشمند تلویزیون یوتیوب
به گفته یوتیوب، مردم قبلاً از برنامه تلفن همراه برای تعامل با ویدیوهای YouTube که در تلویزیون تماشا می‌شدند استفاده می‌کردند و این شرکت تصمیم گرفت از آن برای بهبود تجربه YouTube در تلویزیون استفاده کند.

هنگام تماشای YouTube در تلویزیون، کاربران می‌توانند برنامه YouTube تلفن همراه را باز کنند و سپس روی «اتصال» ضربه بزنند تا دستگاه با تلویزیون همگام‌سازی شود. استفاده از این ویژگی مستلزم ورود به همان حساب YouTube در تلویزیون و دستگاهی است که به آن متصل است.

پس از اتصال، ویدیوی YouTube که در تلویزیون تماشا می‌شود می‌تواند در دستگاه با آن تعامل داشته باشد و امکان دسترسی به نظرات، لایک‌ها، توضیحات ویدیو، ابزارهای اشتراک‌گذاری و گزینه‌های عضویت در کانال مانند کمک‌های مالی را فراهم کند. این به عملکردهای موجود می‌افزاید که قبلاً به برنامه YouTube تلفن همراه برای پخش، مکث، عقب و جلو بردن سریع در تلویزیون استفاده می‌شد.

برین ایوانز، مدیر طراحی تلویزیون یوتیوب، به این موضوع گفت آستانه که ریموت ها تجربه ضعیفی برای تعامل با محتوای تلویزیون ارائه می دهند. او گفت: “کنترل از راه دور بد است، هر کنترل از راه دور متفاوت است، میلیون ها دکمه مختلف وجود دارد. همه آنها بد هستند.”

این ویژگی از امروز عرضه می‌شود و تلویزیون‌ها یا ست‌تاپ‌باکس‌ها باید به آخرین نسخه برنامه YouTube به‌روزرسانی شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا