بررسی تخصصی

فروشگاه Battersea اپل امروز افتتاح می شود و دومین فروشگاه طراحی کاملاً جدید است

اپل امروز فروشگاه جدید خود را در Battersea، جنوب غربی لندن افتتاح کرد – دومین فروشگاهی که پس از اصلاح ماه گذشته Tysons Corner، طراحی فروشگاه‌های خرده‌فروشی بازسازی‌شده این شرکت را به نمایش گذاشت.

صف فروشگاه روز افتتاحیه اپل باترسی لندن
Apple Battersea چهلمین فروشگاه اپل در بریتانیا است و در داخل ایستگاه برق بازسازی شده Battersea در طبقه همکف در سالن توربین A واقع شده است. یراق آلات و جایگاه به عنوان یکی از بزرگترین سازه های آجری جهان.

این فروشگاه در اطراف چهار پایه آجری اصلی مربوط به دهه 1930 قرار دارد که دارای تکیه گاه های فولادی در سقف است. دیوارها دارای قفسه‌بندی روی قفسه‌بندی بلوط و مجموعه وسایل اصلاح‌شده، نوار Genius، فضای انعطاف‌پذیر سخت‌افزاری، استودیوی اپل واچ، قسمت پیکاپ و موارد دیگر هستند. اپل با طراحی جدید، فضای گردش اطراف لبه فروشگاه را افزایش داده است. بافل های آکوستیک جدید روی سقف، وضوح آکوستیک داخل فروشگاه را بهبود می بخشد. Apple Battersea همچنین از بیومواد بیشتری برای کاهش اتکا به عناصر کربن فشرده استفاده می کند.

بار نابغه روز افتتاحیه اپل باترسی لندن
اپل در سال‌های اخیر از بخش فیزیکی Genius Bar در فروشگاه‌های خود فاصله گرفته بود، اما Apple Battersea یک Genius Bar اختصاصی در گوشه عقب سمت چپ دارد. این دومین بار کاملاً پیشرفته‌ای است که اپل از سال 2015 در یک فروشگاه نصب کرده است. بار جدید جنیوس دارای یک پیشخوان برای سرویس ایستاده است، علاوه بر فضای پایین‌تری که می‌توان در آن از مشتریان به صورت نشسته پذیرایی کرد.

فضای سخت افزاری انعطاف پذیر فروشگاه به گونه ای طراحی شده است که جدیدترین دستگاه های اپل را به نمایش بگذارد و می تواند در طول زمان سازگار شود. همچنین یک استودیوی اپل واچ حضوری وجود دارد که در آن مشتریان می‌توانند قاب‌ها و باندهای اپل واچ را با هم ترکیب کنند.

امروز در جلسات اپل در فروشگاه، از منطقه محلی، از جمله گشت‌های عکاسی و هنری در اطراف ساختمان، الهام می‌گیرید. در جشن افتتاحیه Apple Battersea، اپل موزیک میزبان اجراهای زنده در خارج از فروشگاه در طول بقیه هفته خواهد بود.

ایستگاه برق Battersea همچنین محل استقرار دفتر مرکزی جدید اپل در بریتانیا است که فضای کافی برای حدود 3000 کارمند دارد. اپل حدود 40 درصد از کل ساختمان را اشغال کرده است، از جمله شش طبقه بالای داخل دیگ بخار سابق در اطراف یک دهلیز مرکزی. این شرکت برای اولین بار در سال 2016 برنامه های خود را برای پردیس جدید اعلام کرد. سال گذشته، تیم کوک، مدیر عامل اپل به لندن گفت. استاندارد عصر:

اپل بیش از 40 سال است که بخشی از جامعه لندن بوده است و ما خوشحالیم که به زودی برخی از تیم های خود را در نیروگاه تاریخی Battersea گرد هم می آوریم.

این ساختمان زمانی منبع انرژی برای بسیاری از لندن بود، تحولی که این ساختمان متحمل شده است به افتخار گذشته لندن و جشن آینده آن است. ما بسیار خوشحالیم که بخشی از آن هستیم.

نیروگاه Battersea و منطقه اطراف آن در سال های اخیر تحت یک فرآیند “پرزحمت” بازسازی قرار گرفته است. علاوه بر فضای اداری اپل، این ساختمان شامل سه طبقه مغازه، کافه و رستوران، یک سالن غذا به مساحت 24000 فوت مربع، 253 آپارتمان در اطراف یک “میدان باغ در آسمان”، یک سالن سالن و سینما با 2000 صندلی و غیره است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا