بررسی تخصصی

اپل و گلدمن ساکس به برخی از مشتریانی که مدت ها منتظر درخواست های پس انداز بودند اعتبار می دهند

برخی از مشتریانی که تجربه ضعیفی از حساب‌های Apple Savings خود داشتند که توسط Goldman Sachs مدیریت می‌شد، اعتبار یک‌بار دریافت می‌کردند، بر اساس ایمیل دریافتی از MacRumors خواننده مایکل، که در ماه مه انصراف داد.

اعتبار ایمیل گلدمن ساکس
در این ایمیل آمده است: «تجربی که ما برای درخواست برداشتی که برای حساب پس‌انداز خود در ماه مه ارائه کردید، با استانداردهای ما مطابقت نداشت. برای تشکر، اپل و گلدمن ساکس به مایکل اطلاع دادند که یک بار “اعتبار سرقفلی” 100 دلاری به حساب پس انداز خود دریافت خواهد کرد.

مشخص نیست که چه تعداد از کاربران Apple Savings این اعتبارها را دریافت کرده اند، اما این جایزه احتمالاً ناشی از مشکلاتی است که برخی از مشتریان در انتظار برداشت با آن مواجه شده اند.

در ماه ژوئن، گزارشی از روزنامه وال استریت پیشنهاد کرد که چندین مشتری اپل کارت در برداشت پول از حساب های خود که توسط گلدمن ساکس اداره می شود، مشکل دارند. برخی از مشتریانی که هزاران دلار را انتقال می دادند، هفته ها منتظر پول خود بودند.

گلدمن ساکس در بیانیه ای اعلام کرد که این مشکلات به دلیل فرآیندهای امنیتی طراحی شده برای محافظت از حساب های مشتریان ایجاد شده است. این امکان وجود دارد که مشتریان با انتقال مقادیر زیادی پول به حساب تازه افتتاح شده، هشدارهای ضد پولشویی را راه اندازی کرده باشند.

“پاسخ مشتری به حساب پس انداز جدید برای کاربران اپل کارت عالی و فراتر از انتظار ما بوده است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان هیچ تاخیری در انتقال وجوه خود مشاهده نمی کنند، در تعداد محدودی از موارد، یک کاربر ممکن است با تاخیر انتقال مواجه شود. به فرآیندهایی که برای کمک به محافظت از حساب‌هایشان طراحی شده‌اند.”

مشتریان متأثر از خدمات مشتریان گلدمن ساکس شکایت داشتند که نشان می‌داد هر بار که برای صحبت با شرکت تماس می‌گرفتند، اطلاعات متفاوتی دریافت می‌کردند.

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که گلدمن ساکس به دنبال پایان دادن به همکاری خود با اپل است زیرا می‌خواهد تجارت مصرف‌کننده خود را کاهش دهد. طبق گزارش ها، گلدمن ساکس در حال مذاکره با امریکن اکسپرس در مورد خرید احتمالی است، اما هیچ توافقی حاصل نشده است.

گلدمن ساکس اخیراً همکاری خود را با اپل تا پایان دهه تمدید کرده است، اما در مقیاس تجارت اپل با مشکلاتی مواجه شده است. به عنوان مثال، در سال گذشته، پس از اینکه مشتریان مدت زمان انتظار طولانی برای معاملات مورد مناقشه را تجربه کردند، گلدمن ساکس توسط اداره حمایت مالی از مصرف کنندگان ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفت. طبق گزارش ها، گلدمن ساکس برای تعداد بازپرداخت هایی که باید با آن مقابله کند، آماده نبود.

اپل از گلدمن ساکس برای ویژگی‌های Apple Card، Apple Savings و Apple Pay Later استفاده می‌کند. حساب پس انداز اپل که از ماه آوریل ارائه شده است، در دسترس دارندگان اپل کارت است و نرخ سود روزانه نقدی و سایر سپرده ها را 4.15 درصد ارائه می دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا