بررسی تخصصی

برنامه عکس‌های iOS 17 می‌تواند به شما بگوید این نمادهای گیج‌کننده لباس‌شویی به چه معنا هستند

برنامه Photos در iOS 17 می تواند طیف گسترده ای از نمادها را شناسایی کند، از جمله نمادهای لباسشویی که روی برچسب های لباس می بینید. همانطور که توسط MacStoriesفدریکو ویتیچی، اگر از یک برچسب با نمادهای لباس‌شویی عکس می‌گیرید، از طریق ویژگی Visual Lookup برجسته می‌شود و می‌توانید برای ترجمه نماد روی آن ضربه بزنید.

ios 17 لباسشویی را جستجو کنید
آیفون توضیحی برای هر نمادی که روی برچسب وجود دارد، با ضربه زدن روی توضیح می‌تواند اطلاعات بیشتری را از وب‌سایتی که اپل منبع آن است ارائه دهد. اپل در حال دریافت اطلاعات دستورالعمل‌های شستشوی لباس‌ها از پلتفرم مرور آنلاین است که توسط سازمان بین‌المللی استاندارد اجرا می‌شود.

به نظر می رسد Visual Lookup همه نمادهای لباسشویی را که با آنها آزمایش کردیم، از جمله دمای ماشین لباسشویی، توصیه های سفیدکننده، محدودیت های خشک کن، دمای اتو و موارد دیگر را تشخیص می دهد. تقریباً هر برچسب لباسشویی را باید تشخیص دهد، اما توجه داشته باشید که برای تشخیص نمادها، تصویر باید نسبتاً بزرگنمایی شود.

نمادهای لباسشویی ios 17 جستجوی بصری از نزدیک
Visual Lookup همچنین قادر به تشخیص نمادهای خودرو بر روی داشبورد وسایل نقلیه است، بنابراین به نظر می رسد اپل به آرامی پشتیبانی Visual Lookup را برای بسیاری از نمادهای رایجی که ممکن است در زندگی روزمره خود با آنها روبرو شوید اضافه کرده است.

از دیگر ویژگی‌های برنامه عکس‌های iOS 17 می‌توان به تشخیص حیوانات خانگی، برش با یک ضربه، برچسب‌های متحرک ساخته شده از Live Photos، جستجوی دستور غذا بر اساس تصاویر غذا و موارد دیگر اشاره کرد. فهرست کاملی از ویژگی‌ها در iOS 17 را می‌توانید در خلاصه اختصاصی iOS 17 ما پیدا کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا