بررسی تخصصی

M2 MacBook Air در میان محتمل ترین اعلامیه های سخت افزاری WWDC، هدست AR/VR بعید است

اپل ممکن است از سخت افزار مک جدید در WWDC امسال رونمایی کند، با توجه به اینکه مک بوک ایر بازطراحی شده محتمل ترین اعلامیه سخت افزاری بالقوه است. بلومبرگمارک گورمن.

M2 MacBook Air در میان محتمل ترین اعلامیه های سخت افزاری WWDC، هدست AR/VR بعید است
در خبرنامه امروز “Power On”، گورمن انتظارات خود را برای اعلامیه های سخت افزاری احتمالی اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال (WWDC) توضیح داد.

نشانه‌های “realityOS”، سیستم عاملی که مدت‌ها شایعه می‌شد که بر روی هدست واقعیت ترکیبی اپل اجرا می‌شود، در اوایل سال جاری در کد منبع اپل مشاهده شد و شور و شوق فزاینده‌ای در مورد پروژه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی اپل در نهایت “نزدیک شدن به راه‌اندازی” وجود داشت. امسال. شایعاتی مبنی بر اینکه اپل زودتر از زودتر هدست خود را معرفی می کند، اوایل امروز زمانی که یک علامت تجاری برای “realityOS” ظاهر شد، با مهلت ثبت نام خارجی تا 8 ژوئن 2022، تنها دو روز پس از سخنرانی اصلی WWDC، برانگیخت. علی‌رغم این شایعات، گورمن نسبت به اعلام «هدست‌های اپل» در WWDC محتاط است:

از نظر سخت افزار جدید… اگرچه هدست واقعیت مختلط آینده اپل با تمام قوا در پیش است – که توسط نمایش اخیر دستگاه به هیئت مدیره شرکت تاکید شده است – من از انتظار یک ارائه کامل برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان در آینده محتاط هستم. هفته

Gurman قبلاً گزارش داده بود که عرضه این هدست احتمالاً تا سال 2023 به تعویق خواهد افتاد و به دلیل مشکلات زیادی در توسعه، از جمله مشکلات ناشی از گرم شدن بیش از حد حداقل یک تراشه همتراز با M1 Pro، و همچنین چالش های دوربین و نرم افزار است.

بنا به گزارش Gurman، در صورتی که اپل از سخت افزار جدیدی رونمایی کند، احتمالاً اعلامیه های مربوط به مک در WWDC امسال بیشتر است. او معتقد است که اپل قصد داشت یک مدل جدید مک‌بوک ایر با تراشه M2 را در WWDC امسال عرضه کند، اما به نظر می‌رسد مشکلات زنجیره تامین این جدول زمانی را پیچیده کرده است:

اگر سخت افزاری در WWDC وجود داشته باشد، احتمالاً در سمت مک خواهد بود. این شرکت قصد دارد مک بوک ایر بعدی را با تراشه های M2 در این کنفرانس عرضه کند. بحران اخیر زنجیره تامین به دلیل بسته شدن مرتبط با کووید در چین این موضوع را پیچیده کرده است، اما توسعه دهندگان می گویند که کارمندان اپل به طور فزاینده ای از نسل بعدی مک بوک ایر با برنامه های خود استفاده می کنند. این نشانه نزدیک شدن مک جدید است.

فراتر از هر گونه اعلامیه سخت افزاری احتمالی، به روز رسانی های نرم افزاری جدید بزرگ برای دستگاه های اپل، از جمله iOS 16، iPadOS 16، watchOS 9، tvOS 16 و macOS 13، انتظار می رود در روز دوشنبه، 6 ژوئن در WWDC پیش نمایش داده شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا