بررسی تخصصی

نتفلیکس به اشتراک گذاری رمز عبور را در چهار کشور دیگر از جمله کانادا متوقف می کند

نتفلیکس امروز از گسترش اقدامات خود برای به اشتراک گذاری رمز عبور خبر داد و این سرویس استریم استفاده از حساب های چند خانواری را در کانادا، نیوزلند، اسپانیا و پرتغال متوقف کرد.

netflix1 - نتفلیکس به اشتراک گذاری رمز عبور را در چهار کشور دیگر از جمله کانادا متوقف می کند
در این کشورها، افرادی که حساب کاربری خود را با افرادی که با آنها زندگی نمی کنند به اشتراک می گذارند، باید برای یک “عضو اضافی” پول پرداخت کنند. قیمت ها به شرح زیر است:

  • کانادا – 7.99 دلار کانادا
  • نیوزلند – 7.99 دلار نیوزیلند
  • پرتغال – 3.99 یورو
  • اسپانیا – 5.99 یورو

قیمت‌ها برای هر نفر است و حداکثر دو نفر دیگر می‌توانند به طرح استاندارد یا Premium موجود Netflix اضافه شوند. قیمت اضافی برای هر فرد یک نمایه، توصیه های شخصی، ورود به سیستم و رمز عبور ارائه می دهد. از طرف دیگر، افرادی که در حال حاضر یک حساب نتفلیکس با فردی خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارند، می توانند نمایه ای را به یک حساب نتفلیکس پولی جداگانه منتقل کنند.

نتفلیکس از مشتریان می خواهد که یک مکان اصلی را تنظیم کنند و اطمینان حاصل کند که هر فردی که در خانه زندگی می کند می تواند از حساب نتفلیکس استفاده کند. نت‌فلیکس می‌گوید همچنان امکان تماشای محتوا در حین سفر برای مشترکین وجود خواهد داشت که این کار از طریق رمزهایی که دسترسی موقت را فراهم می‌کنند انجام می‌شود.

بر اساس گزارش نتفلیکس، بیش از 100 میلیون خانوار در حال اشتراک گذاری حساب های کاربری هستند که بر توانایی آن برای سرمایه گذاری در تلویزیون و فیلم های جدید تأثیر می گذارد. این شرکت می گوید که یک حساب نتفلیکس «برای یک خانواده در نظر گرفته شده است»، قانونی که شرکت اولین بار اجرای آن را سال گذشته آغاز کرد.

اپل اولین نسخه بتا عمومی iOS 16.1 را با شارژ انرژی پاک، فعالیت‌های زنده و موارد دیگر منتشر کرد.
>

نتفلیکس قبلاً محدودیت‌هایی را برای دسترسی به حساب‌های چند خانواری در چندین کشور در آمریکای لاتین آزمایش کرده است و در انتشار نتایج درآمد سه ماهه چهارم اعلام کرد که قصد دارد در سال 2023 قوانینی را علیه اشتراک‌گذاری رمز عبور به‌طور گسترده‌تری اعمال کند.

قوانین به اشتراک گذاری رمز عبور از طریق آدرس های IP، شناسه های دستگاه و فعالیت حساب اعمال می شود. تا کنون، نتفلیکس هیچ اطلاعیه‌ای در ایالات متحده نداده است، اما این شرکت به خوبی می‌داند که این یک «حرکت جهانی محبوب» نخواهد بود، زیرا گفته است با ادامه سرکوب‌ها، انتظار «کمی واکنش لغو» را دارد. . با توجه به اینکه قیمت یک نفر اضافی در نیوزلند و کانادا 7.99 دلار است، نتفلیکس در نهایت می تواند قیمت افزودنی مشابهی را در ایالات متحده اعمال کند.

در حالی که شرایط خدمات نتفلیکس هرگز به صراحت به اشتراک گذاری رمز عبور چند خانواری اجازه نداده است، نتفلیکس برای مدت طولانی به سمت دیگری نگاه می کرد که اجرای هزینه برای ارائه دسترسی به حساب به دوستان و خانواده احتمالاً باعث ناراحتی برخی از مشترکان می شود.

قیمت‌گذاری طرح نتفلیکس نیز کمکی نمی‌کند، زیرا مشترکین برای تماشای چندین دستگاه هزینه پرداخت می‌کنند. برای مثال، با طرح Premium، نتفلیکس استریم Ultra HD 4K و پشتیبانی از تماشای همزمان در چهار دستگاه را ارائه می‌کند، اکنون با این هشدار که همه افراد تماشاگر باید در یک خانه باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا