بررسی تخصصی

بازی ریتم واقعیت مجازی “Beat Saber” می تواند برای هدست واقعیت مجازی و واقعیت مجازی اپل در دسترس باشد

بر اساس توییتی که Jaroslav Beck یکی از بنیانگذاران Beat Games به اشتراک گذاشته است، بازی محبوب ریتم واقعیت مجازی Beat Saber می تواند عنوانی باشد که اپل قصد دارد برای هدست AR/VR آینده خود تبلیغ کند.

بک امروز توییتی در مورد 5 ژوئن به اشتراک گذاشت و گفت که تاریخ « Beat Saber برای پلتفرم اپل در حال حاضر فقط حدس و گمان است، اما بک مرتباً در مورد اپل توییت نمی‌کند و ظاهراً دلیلی برای اظهار نظر در مورد این رویداد ندارد.

شایعات حاکی از آن است که اپل در حال حاضر با توسعه دهندگان منتخب بازی کار می کند تا به آنها کمک کند محتوای موجود را برای واقعیت مختلط به روز کنند و Beat Games می تواند یکی از شرکت هایی باشد که اپل با آن همکاری می کند. Beat Saber یکی از شناخته شده ترین بازی های واقعیت مجازی است.

بازیکنان وظیفه دارند از حرکات بازو برای کاهش ضربات موزیک در یک محیط مجازی آینده نگر استفاده کنند. از آنجایی که بازی شامل رقص و حرکت است، به عنوان یک ابزار تمرینی استفاده شده است. اپل قصد دارد این هدست را به عنوان یک دستگاه تناسب اندام علاوه بر یک دستگاه بازی و مصرف رسانه تبلیغ کند.

اوایل این هفته، بنیانگذار شرکت سازنده بازی بقا “No Man’s Sky” یک ایموجی اپل را توییت کرد، که همچنین منجر به این گمانه زنی شد که No Man’s Sky اعلامیه ای برای پلتفرم های اپل در WWDC خواهد داشت. No Man’s Sky برای چندین پلتفرم VR مانند PlayStation VR در دسترس است.

اپل در این هفته به این هدست اشاره کرده و طلوع یک “عصر جدید” را در توییتر و “کدگذاری جهان های جدید” در سایت توسعه دهنده خود به نمایش گذاشته است. شایعات متعدد حاکی از آن است که اپل آماده به نمایش گذاشتن هدست AR/VR و نرم‌افزار xrOS است که روی آن اجرا می‌شود، و در حالی که این هدست تا اواخر سال جاری راه‌اندازی نمی‌شود، اعلام آن در ژوئن به توسعه‌دهندگان زمان می‌دهد تا تجربیات واقعیت مجازی را ایجاد کنند. دستگاه

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا