بررسی تخصصی

iOS 16: نحوه اشتراک گذاری گروه های تب سافاری

در iOS 16 و iPadOS 16، که در حال حاضر در نسخه بتا هستند، اپل به شما اجازه می دهد Tab Groups را در Safari به اشتراک بگذارید. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه انجام می شود.


گروه‌های Tab که در iOS 15 معرفی شدند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که سازماندهی و حفظ برگه‌های باز را در سافاری بدون نیاز به فعال بودن آن برگه‌ها قابل مدیریت‌تر کنند.

در یک Tab Group، می‌توانید به راحتی برگه‌های مرتبط را جمع‌آوری و ذخیره کنید، خواه از صفحات وب برای کمک به برنامه‌ریزی سفر یا کار بر روی یک پروژه استفاده شود. و در ‌iOS 16، می‌توانید آن برگه‌ها را با همکاران، دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید و به چندین نفر اجازه دهید پیوندها را به اشتراک بگذارند و با هم کار کنند.

سافاری

برای به اشتراک گذاشتن یک گروه برگه در حال حاضر باز در Safari، روی نماد اشتراک‌گذاری برگه (مربع با فلش نشان‌دهنده) ضربه بزنید، سپس به سادگی فردی را برای اشتراک‌گذاری با آن انتخاب کنید.

سافاری

هنگامی که دعوتی را با استفاده از پیام‌ها ارسال کردید، می‌توانید با ضربه زدن روی نماد نمایه کاربر در گوشه سمت راست بالای رابط مرورگر برگه، ببینید چه کسی به گروه Tab دسترسی دارد.

برچسب: سافاری

این مقاله، “iOS 16: نحوه اشتراک گذاری گروه های برگه سافاری” اولین بار در MacRumors.com ظاهر شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا