بررسی تخصصی

برای پرداخت در آیفون ضربه بزنید که در اواخر امسال در فروشگاه‌های بیشتری در ایالات متحده عرضه می‌شود

شرکت لوکس LVMH امروز اعلام کرد که Tap to Pay در آیفون در اواخر امسال در فروشگاه‌های Sephora، Louis Vuitton، Tiffany & Co.، Celine و Dior در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. این ویژگی به مشتریان این امکان را می‌دهد تا آیفون یا اپل واچ، کارت اعتباری یا سایر گزینه‌های پرداخت بدون تماس خود را در آیفون کارمند فروشگاه لمس کنند و پرداخت با استفاده از فناوری NFC مشابه در Apple Pay به صورت ایمن انجام می‌شود.

اپل برای پرداخت آیفون ضربه بزنید
Tap to Pay در آیفون که در سال 2022 راه اندازی شد، امکان پرداخت بدون تماس آیفون به آیفون را فراهم می کند، بدون نیاز به سخت افزار اضافی نقطه فروش از شرکت هایی مانند Square یا Clover. این ویژگی در استرالیا و تایوان نیز موجود است.

LVMH گفت که ارائه Tap to Pay در آیفون بخشی از تلاش‌های آن برای اطمینان از این است که «تجربه مشتری کاملاً بی‌عیب و نقص است، از لحظه‌ای که مردم وارد درب پرداخت برای خرید می‌شوند» و منعکس‌کننده تقاضای رو به رشد برای پرداخت‌های بدون تماس است. LVMH گفت این ویژگی برای خرید با هر مقداری در دسترس خواهد بود.

هر کسب‌وکاری می‌تواند از طریق برنامه‌های iOS پشتیبانی‌شده مانند Shopify Point of Sale در iPhone XS یا جدیدتر دارای iOS 15.4 یا جدیدتر، Tap to Pay را در iPhone ارائه دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا