بررسی تخصصی

Uber Rides اکنون برای ردیابی در صفحه قفل آیفون و جزیره دینامیک آسان‌تر است

اوبر امروز اعلام کرد که پس از چندین ماه آزمایش، برنامه آیفون خود را با پشتیبانی از Live Activities در بیش از 1200 شهر در سراسر جهان به روز می کند. نسخه جدید این اپلیکیشن از صبح امروز در اپ استور در دسترس خواهد بود.

ویژگی پشتیبانی از فعالیت‌های آیفون Uber
Live Activities یک ویژگی iOS 16 است که به کاربران آیفون این امکان را می‌دهد تا دقیقاً روی صفحه قفل در همه آیفون‌ها و در جزیره دینامیک در iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max از رویدادهای بی‌درنگ مطلع شوند. این ویژگی باعث می‌شود تا کاربران آیفون بتوانند در یک نگاه، بدون باز کردن برنامه، پیشرفت مستقیم یک سواری Uber، از جمله آخرین ETA، وضعیت سفر، شرح خودرو و شماره پلاک خودرو را ردیابی کنند.

اپل اعلام کرد که Uber در WWDC 2022 از Live Activities پشتیبانی خواهد کرد و این ویژگی از اواخر سال گذشته در برخی کشورها در حال آزمایش است. با آخرین به روز رسانی برنامه Uber، این ویژگی در سراسر جهان در دسترس است.

به گفته سخنگوی این شرکت، Live Activities همچنین توسط برنامه Uber Eats برای تحویل غذا در ماه‌های آینده پشتیبانی می‌شود.

سایر برنامه های شخص ثالث محبوب که از Live Activities پشتیبانی می کنند عبارتند از Flighty برای ردیابی پرواز، Citymapper برای حمل و نقل عمومی، ParkMobile برای پارکینگ، CARROT Weather برای پیش بینی آب و هوا و به زودی Google Maps برای ناوبری گام به گام.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا